Tuleja z brązu BMF30-38-24
Odniesienie : BMF30-38-24
GEN
Opis
Tuleja Z Brązu, znana pod numerem referencyjnym BMF30-38-24 Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 30 mm, średnicę zewnętrzną 38 mm oraz długość 24 mm. Jest wykonana z .
  9 części w magazynie (4 dni temu )
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6201-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6201-2RS
Pierścienie zewnętrzne - CIRCLIP-EXT-34 GEN
PIERŚCIENIE ZEWNĘTRZNE CIRCLIP-EXT-34
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    30  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    38  MM
  • GRUBOŚĆ
    24  MM
  • TYP
    BMF
  • WAGA
    69  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis