Tuleja z brązu BMF28-32-45
Odniesienie : BMF28-32-45
GEN
Opis
Tuleja Z Brązu, znana pod numerem referencyjnym BMF28-32-45 Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 28 mm, średnicę zewnętrzną 32 mm oraz długość 45 mm. Jest wykonana z .
  14 części w magazynie (4 dni temu )
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Tuleja z brązu - BNZ28-32-30 GEN
TULEJA Z BRĄZU BNZ28-32-30
Simmering - OAS-20X30X10-NBR GEN
SIMMERING OAS-20X30X10-NBR
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    28  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    32  MM
  • GRUBOŚĆ
    45  MM
  • TYP
    BMF
  • WAGA
    53  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis