Tuleja z brązu BMF15-21-32
Odniesienie : BMF15-21-32
GEN
Opis
Tuleja Z Brązu, znana pod numerem referencyjnym BMF15-21-32 Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 15 mm, średnicę zewnętrzną 21 mm oraz długość 32 mm. Jest wykonana z .
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Tuleja z brązu - BNZ15-22-22 GEN
TULEJA Z BRĄZU BNZ15-22-22
Łożysko kulkowe - 98202 GEN
ŁOŻYSKO KULKOWE 98202
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    15  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    21  MM
  • GRUBOŚĆ
    32  MM
  • TYP
    BMF
  • WAGA
    46  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis