Tuleja z brązu BMF10-14-20
Odniesienie : BMF10-14-20
GEN
Opis
Tuleja Z Brązu, znana pod numerem referencyjnym BMF10-14-20 Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 10 mm, średnicę zewnętrzną 14 mm oraz długość 20 mm. Jest wykonana z .
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OA-27X47X8-NBR GEN
SIMMERING OA-27X47X8-NBR
Tuleja z brązu - AM101420 GEN
TULEJA Z BRĄZU AM101420
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    10  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    14  MM
  • GRUBOŚĆ
    20  MM
  • TYP
    BMF
  • WAGA
    10  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis