Tuleja z brązu AM5060100
Odniesienie : AM5060100
GEN
Opis
Tuleja Z Brązu, znana pod numerem referencyjnym AM5060100 Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 50 mm, średnicę zewnętrzną 60 mm oraz długość 100 mm. Jest wykonana z .
  9 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko stożkowe - JW4549-JW4510-TIMKEN TIMKEN
ŁOŻYSKO STOŻKOWE JW4549-JW4510-TIMKEN
Tuleja z brązu - BNZ60-70-50 GEN
TULEJA Z BRĄZU BNZ60-70-50
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    50  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    60  MM
  • GRUBOŚĆ
    100  MM
  • TYP
    BMG
  • WAGA
    548  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis