Tuleja z brązu z kołnierzem BNZF8-12-15-2-15
Odniesienie : BNZF8-12-15-2-15
GEN
Opis
Tuleja Z Brązu Z Kołnierzem o numerze referencyjnym BNZF8-12-15-2-15 posiada średnicę wewnętrzną 8 mm, średnicę zewnętrzną 12 mm oraz długość 15 mm.
  10 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Tuleja z brązu - BNZ8-10-8 GEN
TULEJA Z BRĄZU BNZ8-10-8
Uszczelka O-ring - OR-8X1-FPM80 GEN
USZCZELKA O-RING OR-8X1-FPM80
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    8  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    12  MM
  • GRUBOŚĆ
    15  MM
  • TYP
    BNZF
  • WAGA
    9  G
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA KOŁNIERZA
    15  MM
  • GRUBOŚĆ KOŁNIERZA
    2  MM
  • OPAKOWANIE
    1
Opis