Tuleja z brązu z kołnierzem AL04-08-12
Odniesienie : AL04-08-12
GEN
Opis
Tuleja Z Brązu Z Kołnierzem o numerze referencyjnym AL04-08-12 posiada średnicę wewnętrzną 4 mm, średnicę zewnętrzną 8 mm oraz długość 12 mm.
  18 części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe wzdłużne - 51103 GEN
ŁOŻYSKO KULKOWE WZDŁUŻNE 51103
Tuleja z brązu z kołnierzem - BFMG5-9-13-2-8 GEN
TULEJA Z BRĄZU Z KOŁNIERZEM BFMG5-9-13-2-8
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    4  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    8  MM
  • GRUBOŚĆ
    12  MM
  • TYP
    BFMG
  • WAGA
    4  G
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA KOŁNIERZA
    12  MM
  • GRUBOŚĆ KOŁNIERZA
    2  MM
  • OPAKOWANIE
    1
Opis