PFP5068-10
Proszę porównać produkt
Amortyzatory gumowy PFP
PFP5068-10
68
Odniesienie : PFP5068-10
Trustpilot
Trustpilot
Opis
Amortyzatory Gumowy PFP PFP5068-10 Ogólny, Elementy złączne M10, Średnica zewnętrzna 68 mm, Grubość 10 mm
PROSZĘ POPROSIĆ O WYCENĘ
Bezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
SIMMERING
OAS-50X90X10-NBR
50
PIERŚCIENIE ZEWNĘTRZNE
CIRCLIP-EXT-55
50.8
DANE TECHNICZNE
MARKA
GEN
ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
68 MM
GRUBOŚĆ
10 MM
TYP
PFP
WAGA
123 G
ŚRUBY
M10
OPAKOWANIE
1
Opis