Wewnętrzna bieżnia łożyska IR12X15X16
Odniesienie : IR12X15X16
GEN
Opis
Wewnętrzna Bieżnia łożyska, znana pod numerem referencyjnym IR12X15X16 marki Ogólny, ma średnicę wewnętrzną 12 mm, średnicę zewnętrzną 15 mm oraz długość 16 mm.
  11 części w magazynie (13 godzin temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko igiełkowe typ HK - HK1516-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO IGIEŁKOWE TYP HK HK1516-2RS
Wewnętrzna bieżnia łożyska - IR12-15-12 GEN
WEWNĘTRZNA BIEŻNIA ŁOŻYSKA IR12-15-12
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    12  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    15  MM
  • GRUBOŚĆ
    16  MM
  • TYP
    IR
  • WAGA
    5  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis